از سانتافه بیشتر بدانید
از سانتافه بیشتر بدانید
مارس 19, 2021
آشنایی با توسان ، شاسی بلند محبوب و قدرتمند
مارس 19, 2021

مشخصات فنی جیلی GC۶

مشخصات فنی جیلی GC۶

مشخصات فنی جیلی GC۶

مشخصات فنی جیلی GC۶

جیلی جی سی ۶ اکسلنت در نسخه خود یک پیشرانه ۴ سیلندر ۵/۱ لیتری که قابلیت تولید ۱۰۵ اسب بخار و گشتاوری معادل ۱۴۵ نیوتن متر را دارست که نسخه فیس لیفت این خودرو با لوگوی محصولات شاخه امگرند جیلی عرضه می شود .

نیروی پیشرانه جیلی GC۶ اکسلنت توسط یک گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک که ساخت شرکت JATCO ژاپن است انجام میشود که یک مزیت برای این خودرو بر شمرده می شود .

ایمنی :
این خودرو به لحاظ ایمنی توانسته است ۵ ستاره را از موسسه ایمنی C-NCAP کسب نماید که از ساختار محکم ان حکایت میکند سامانه های ایمنی همچون سیستم ضد بلوکه ترمز ABS و سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD نیز به صورت استاندارد در ان ها نصب شده است .

مضاعف بر ان سیستم ترمزهای جلو و عقب آن هم از نوع دیسکی است جالب است بدانید پلتفرم جیلی GC۶ اکسلنت نسبت به گذشته تغییری نداشته اما بزرگترین تغییری که در مورد جیلی GC۶ اکسلنت در داخل کابین رخ داده این است که طراحی کاملا نسبت به مدل قبلی متحول شده است وحالا جیلی GC۶ در داخل یک ماشین مدرن و با المان های لوکس میباشد که در ان سعی شده آرگونومی و راحتی سرنشینان وضعیت مناسبی داشته باشد.

چیزی که با وارد شدن به داخل کابین این خودرو جلب توجه میکند نمای داخلی دو رنگ بودن داشبورد این خودرو است که در نیمه ی بالا به رنگ مشکی و در قسمت پایین به رنگ نارنجی می باشد. در طراحی کلی داخل این خودرو سعی شده است تا از شلوغی های بی مورد پرهیز شود و سنگین تر و زیباتر از برخی رقبای خود جلوه کند. همچنین داشبورد این خودرو بسیارارگونومیک طراحی شده است و استفاده از پنل های پخش سیستم صوتی و تهویه آسان می باشد

مشخصات سیستم تعلیق در جیلی :

سیستم تعلیق نیز یکی دیگر از ویژگی هایی است که برای بررسی کیفیت عملکرد خودرو آن را میسنجند . سیستم تعلیق در جیلی به صورت عقب و جلوی خودرو با ویژگی های زیر تعبیه شده است :
سیستم تعلیق جلو در جیلی GC۶ : مک فرسون استارت
سیستم تعلیق عقب در جیلی GC۶ : میل پیچشی

نقاط قوت خودروی جیلی

از جمله نقاط قوت این خودروی چینی و جدید می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱. کیفیت مواد داخلی خودرو ۲. ایمنی عالی
۳. قیمت مناسب ۴. سواری نرم و راحت
۵. ترمزهای مطمئن ۶. عملکرد عالی دنده

سیستم ترمز در این خودرو، به صورت جلو و عقب به صورت دیسکی لحاظ شده که از نظر امنیتی بهترین نتیجه را در بر خواهد داشت. در مجموع ارگونومی جیلی GC۶ خوب است به طوری که راننده از رانندگی و کنترل خود لذت میبرد و سرنشینان نیز، از همراهی با جیلی GC۶ احساس راحتی دارند .

Call Now Button