بخاری ماشین چگونه کار میکند
نکات ضروری درباره عیوب شایع بخاری خودرو
مارس 19, 2021
مشخصات و اپشن های جک S۳
مشخصات و اپشن های جک S۳
مارس 19, 2021

مشخصات و اپشن های جک J۴

مشخصات جک J4

مشخصات و اپشن های جک J۴

جک جی ۴ در دو نسخه دستی و اتومات تولید شده که فقط نمونه اتوماتیک آن در ایران عرضه می شود پیشرانه ای کم اما بازده با قدرت ۱۰۳ اسب بخار و گشتاوری برابر ۱۴۶ نیوتن متر تولید می کند.
وظیفه انتقال قوای محرکه که به عهده جعبه دنده cvt است همچنین از تجهیزات ایمنی و امکاناتی نظیر ترمز ضد قفل ABS / سیستم پایداری الکترونیکی EBD / فرمان برقی ,سیستم پایداری مک فرسون در جلو و مستقل در عقب برخوردار میباشد .
همانطور که اشاره شد این خودرو مجهز به فرمان برقی است و در هر ۱۰۰ کیلومتر به طور میانگین ۲/۶ لیتر میسوزاند و می توانید تا حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر در ساعت با این سدان چینی برانید.

موضوع جالب توجه این است که تمام سیستم های ایمنی جک J۴ تحت لیسانس کمپانی بوش آلمان به تولید رسیده است .
جک J۴ در مقایسه با جک J۵ ( برادر بزرگتر خود ) طراحی به وضوح ضعیفتری دارد به هر حال بدنه جک J۴ چند ویژگی مهم دارد و آن هم شکل چراغ های جلو و عقب خطوط کشیده زیاد بر روی بدنه و سپر عقب عضلانی و بزرگ است و در مجموع طراحی خارجی این خودرو جذاب, زیبا ,عام پسند و قابل قبول میباشد البته میتوان گفت که کمی از J۵ کوچکتر میباشد اما جک J۴ در داخل کابین طراحی بهتری دارد .

وجود یک نمایشگر در مرکز داشبورد و کلیدهای کنترلی در کنسول وسط و بر روی فرمان ,روکش چرم صندلی ها کمی ان را مهیج کرده است . در کل از نظر آپشن هم جک J۴ از رقبای ایرانی و چینی خود عقب نمیماند .
این خودرو موفق به دریافت ۵ ستاره ایمنی از موسسه بررسی ایمنی خودروهای چین C-NCAP شده است
جک J۴ اولین بار در نوامبر سال ۲۰۱۲ میلادی در نمایشگاه خودرو گوانگژو چین رونمایی شد و از سال ۲۰۱۳ به تولید انبوه رسید .
فرم و طراحی بدنه این سدان کوچک در مرکز طراحی جک در ایتالیا و زیر نظر دنیل گالگیون قالب ریزی شده طراحی داخلی خودرو از آرگونومی مناسبی بهره می برد فاصله کف خودرو از سطح زمین ۱۶۰ میلی متر است که میتواند برای جاده های ناهموار کشورمان مناسب باشد .

Call Now Button