مشخصات و اپشن های جک S3
آگوست 30, 2018
بخاری ماشین چگونه کار میکند
نکات ضروری درباره عیوب شایع بخاری خودرو
اکتبر 12, 2018


مشخصات و اپشن های جک J4

جک جی 4 در دو نسخه دستی و اتومات تولید شده که فقط نمونه اتوماتیک آن در ایران عرضه می شود پیشرانه ای کم اما بازده با قدرت 103 اسب بخار و گشتاوری برابر 146 نیوتن متر تولید می کند.
وظیفه انتقال قوای محرکه که به عهده جعبه دنده cvt است همچنین از تجهیزات ایمنی و امکاناتی نظیر ترمز ضد قفل ABS / سیستم پایداری الکترونیکی EBD / فرمان برقی ,سیستم پایداری مک فرسون در جلو و مستقل در عقب برخوردار میباشد .
همانطور که اشاره شد این خودرو مجهز به فرمان برقی است و در هر 100 کیلومتر به طور میانگین 2/6 لیتر میسوزاند و می توانید تا حداکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت با این سدان چینی برانید.موضوع جالب توجه این است که تمام سیستم های ایمنی جک J4 تحت لیسانس کمپانی بوش آلمان به تولید رسیده است .
جک J4 در مقایسه با جک J5 ( برادر بزرگتر خود ) طراحی به وضوح ضعیفتری دارد به هر حال بدنه جک J4 چند ویژگی مهم دارد و آن هم شکل چراغ های جلو و عقب خطوط کشیده زیاد بر روی بدنه و سپر عقب عضلانی و بزرگ است و در مجموع طراحی خارجی این خودرو جذاب, زیبا ,عام پسند و قابل قبول میباشد البته میتوان گفت که کمی از J5 کوچکتر میباشد اما جک J4 در داخل کابین طراحی بهتری دارد .
وجود یک نمایشگر در مرکز داشبورد و کلیدهای کنترلی در کنسول وسط و بر روی فرمان ,روکش چرم صندلی ها کمی ان را مهیج کرده است . در کل از نظر آپشن هم جک J4 از رقبای ایرانی و چینی خود عقب نمیماند .
این خودرو موفق به دریافت 5 ستاره ایمنی از موسسه بررسی ایمنی خودروهای چین C-NCAP شده است
جک J4 اولین بار در نوامبر سال 2012 میلادی در نمایشگاه خودرو گوانگژو چین رونمایی شد و از سال 2013 به تولید انبوه رسید .
فرم و طراحی بدنه این سدان کوچک در مرکز طراحی جک در ایتالیا و زیر نظر دنیل گالگیون قالب ریزی شده طراحی داخلی خودرو از آرگونومی مناسبی بهره می برد فاصله کف خودرو از سطح زمین 160 میلی متر است که میتواند برای جاده های ناهموار کشورمان مناسب باشد .


Call Now Button