نمایندگی فروش لیفان X50کرج
مشخصات و اپشن های لیفان X۵۰
مارس 19, 2021
آشنایی با هیوندا سوناتا ۲۰۱۸
مارس 19, 2021

مشخصات و اپشن های لیفان X۶۰

لیفان X60

مشخصات و اپشن های لیفان X۶۰

لیفانX۶۰ را می توان خودرویی خاص محسوب کرد البته نه به دلیل طراحی یا مشخصات فنی بلکه ازین جهت که اولین تجربه کمپانی لیفان در زمینه ساخت خودروی شاسی بلند است که در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار به صورت یک نمونه مفهومی در نمایشگاه خودروی شانگهای به نمایش درآمد.

قابلیت کاهش صدای موتور عالی :
مدل موتور از مواد با کیفیت با چگالی نسبی کم تشکیل شده است و هیچ پیچ و مهره ای ندارد نوع ساخت و ساز باعث میشود موتور سبکتر و مقاوم باشد و به صورت چشم گیری عدم تعادل چرخش و همچنین صدا و شوک ها را کم میکند.

ناگفته نماند که این خودرو هم سایر خودروهای دیگر دارای نقاط ضعفی میباشد اما طراحی به روز چه از لحاظ ظاهری, آپشنی , فنی و امکانات و تجهیزات باعث میشود سرپوشی بر نقاط ضعف خود بگذارد. .

نقاط قوت این خودرو:

• خدمات پس از فروش مناسب ( نمایندگی خدمات کرمان موتور نسبت به نمایندگی های موجود در ایران در زمینه خدمات پس از فروش بهتر عمل میکند(
• فضای زیاد برای رانندگی ( مخفف mm حداکثر فضای رانندگی و سواری )
• سیستم تهویه مطبوع با انرژی زیاد الکتریکی ( دارای سیستم تهویه مطبوع دارای یک تبخیر کننده لایه ای که بیشترین و معروف ترین برند در دنیاست که علاوه بر کارایی گرمایی بالا سیستم دارای مزیت ذخیره نیروی موتور و کاهش مصرف انرژی میباشد(
• تعبیه ترمزهایی با سیستم پیشرفته ABS – EBD ۴ کاناله / ۴ حسگری به سیستم امنیت فوق العاده این خودرو افزوده.

• این خودرو دارای تکنولوژی ساسات الکترونیکی ( تکنولوژی که در ساخت خودروهای سطح بالا و متوسط برای کنترل دقیق جریان سوخت استفاده می شود و می تواند صرفه جویی در مصرف سوخت را تا ۳% افزایش دهد )
• لیفان X۶۰بلوکهای سیلندر تماما الومنیومی فشرده و مخزن احتراق سوخت شبیه به خودکار میباشد سیستم سوخت تزریقی الکترونیکی اطمینان کامل از احتراق با ثبات و تولید آلودگی کم میدهد موتور سبکتر عملکرد توزیع گرمای بهتری دارد که این خصوصیت به شدت نرخ خرابی موتور را کاهش میدهد.

Call Now Button