لیفان X60
مشخصات و اپشن های لیفان X60
آگوست 30, 2018
لیفان 820
مشخصات و اپشن های لیفان 820
آگوست 30, 2018


مشخصات و اپشن های لیفان X50

پیشرانه به کار رفته در این خودرو 4 سیلندر بوده و 5/1 لیتری حجم دارد و مجهز به تکنولوژی هوشمند زمان بندی متغیر سوپاپ ها (VVTI ) می باشد توان خروجی آن نیز معادل 102 اسب بخار است و گشتاورش هم برابر 133 نیوتن متر است.
طراحی نمای عقب این خودرو از شباهت های بسیاری با مدل های روز اروپایی برخوردار است علاوه بر این یک باربند هم در بالای سقف آن قرار دارد که به جذابیت ان افزوده .دانخل کابین :
درون این خودرو با بینش نوگرانه ای طراحی شده و از آرگونومی مناسبی نیز بهره میبرد با ورود به اتاق این خودرو فضایی سنتی , مدرن و اسپورت را یکجا روبرو چشمانتان نقش میبندد.
همچنین قطعات آلومینیومی متعددی هم در در جای جای کابین دیده میشود.اعداد مربوط به سرعت به صورت دیجیتالی بر مجموعه پشت آمپر نقش می بندد.
اگر علاقه به تسریع روند شتاب گیری داشته باشید میتوانید گیربکس را در حالت S یا اسپورت قرار دهید تا شاهد دور گرفتن سریع تر موتور 5/1 لیتری باشد عملکرد دینامیکی خودرو در مجموع مناسب و قابل قبول است . .

ایمنی:

در بیش از 42% از بدنه این خودرو ورق های فولادی با استحکام بالا به کار رفته است از طرف دیگر این خودروهمانند بیشتر هم قطاران چینی خود از فنربندی نرمی برخوردار است و ترمزهای آن که در هر 4 چرخ دیسکی است از عملکرد مناسبی بهره میبرند.
البته در این بین نباید فرمان این خودرو را هم از یاد برد که از کارکرد بسیار نرم و روانی برخوردار است سیستم انتقال قدرت به کار رفته در این خودرو از نوع 5 سرعته دستی یا جعبه دنده خودکار CVT میباشد .
لیفان X50 از 2 کیسه ایمنی هوا به طور استاندارد برخوردار است که در مدل های فول این تعداد به 6 عدد افزایش میابد .
همچنین سامانه های ایمنی اعم از ABS – EBD – ESP – TCS بر روی ان نصب گردیده که شاید در خودرویی با بهایه مشابه کم نظیر باشد قابل ذکر است که تمامی این سیستم های ایمنی هم توسط شرکت بوش آلمان طراحی شده اند.
به هر حال انچه در نهایت مورد توجه قرار میگیرد تلفیق زیبایی است که به چهره لیفانX50 نشسته است و با توجه به امکانات و تجهیزات قابل قبول برای یک کراس اوور با قیمت در نظر گرفته شده انتخاب مناسبی میباشد. .

 
 
Call Now Button