آنچه درباره هیوندای النترا باید بدانید
آگوست 25, 2018
آشنایی با توسان ، شاسی بلند محبوب و قدرتمند
آگوست 25, 2018


i20 محبوب و اقتصادی
خودروهای هاچ بک با توجه به سایز بدنه و قیمت اقتصادی در مقایسه با دیگر خودروها جذابیت زیادی دارد با توجه به واردات نسل جدید I20 به ایران و اهمیت برند هیوندا در بازار کشورمان به بررسی جامع این خودرو میپردازیم : آمار فروش خیره کننده خودروهای کره ای و خصوصا برند هیوندا غیر قابل انکار است . قویترین نسخه استاندارد I20 با پیشرانه 4/1 لیتری و تنفس طبیعی ارائه میشود که قدرت 100 اسب بخار و گشتاور 133 نیوتن متر را داراست

هندلینگ و کیفیت سواری هیوندای I20 بسیار خوب و منطقی است خودرویی با فرمان پذیری خوب و مناسب همراه با پایداری میباشد چرا که از تعلیق خشک بهره خیلی خوبی را می برد این خودرو نکات مثبت زیادی با توجه به کیفیت فنی محصولات هیوندای در I20 وجود دارد که از ان جمله می توان به فنربندی خوب و تعویض دنده های نرم ان اشاره کرد که رانندگی با I20 را لذت بخش تر میکند .
این خودرو با دریافت 4 ستاره ایمنی از بنیاد تست تصادفات اروپا را داراست. بدنه این خودرو در تست های تصادف عملکرد بسیار خوبی داشته است .
در مقایسه با نسل قبلی I20 جدید با ظاهری زیباتر ارائه میشود که به عنوان یک خودروی نسبتا کوچک چشم گیر و قابل قبول است واقعا هاچ بک ها با هدف جذب جوانان ساخته میشوند و این موضوع در اسپرت تر شدن ظاهر I20 نقش زیادی دارد بازار این کلاس خودرویی در سطح جهانی بسیار رقابتی و فشرده است .
از نمای پشت I20 را میتوان نمونه ای کوچک شده از کراس اورهای توسان در نسخه جدید دانست این شباهت در چراغ های عقب مشهود است.

زمانی که وارد کابین این خودرو میشوید میبینید که این خودرو علاوه برجذابیت خارجی از جذابیت داخلی هم برخودار است در کابین این خودرو وارداتی نسبتا لوکس کیفیتی که دیده میشود نشان عزم جدی هیوندای در افزایش محبوبیت این خودرو را دارد.
از نکات مثبت هیوندا I20 که به محض نشستن پشت فرمان متوجه میشوید فضای کافی با توجه به کلاس بدنه است.

مصرف سوخت این خودرو 5/5 لیتر در 100 کیلومتر ارائه میشود.
I20 را میتوان یکی از پر آپشن ترین هاچ بک های حاضر ایران نامید چرا که این خودرو از امکانات رفاهی و ایمنیبسیاری برخوردار است.
 
Call Now Button