آشنایی با توسان ، شاسی بلند محبوب و قدرتمند
مارس 19, 2021
آنچه درباره هیوندای النترا باید بدانید
مارس 19, 2021

i20 محبوب و اقتصادی

i
خودروهای هاچ بک با توجه به سایز بدنه و قیمت اقتصادی در مقایسه با دیگر خودروها جذابیت زیادی دارد با توجه به واردات نسل جدید I۲۰ به ایران و اهمیت برند هیوندا در بازار کشورمان به بررسی جامع این خودرو میپردازیم : آمار فروش خیره کننده خودروهای کره ای و خصوصا برند هیوندا غیر قابل انکار است . قویترین نسخه استاندارد I۲۰ با پیشرانه ۴/۱ لیتری و تنفس طبیعی ارائه میشود که قدرت ۱۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۳۳ نیوتن متر را داراست
هندلینگ و کیفیت سواری هیوندای I۲۰ بسیار خوب و منطقی است خودرویی با فرمان پذیری خوب و مناسب همراه با پایداری میباشد چرا که از تعلیق خشک بهره خیلی خوبی را می برد این خودرو نکات مثبت زیادی با توجه به کیفیت فنی محصولات هیوندای در I۲۰ وجود دارد که از ان جمله می توان به فنربندی خوب و تعویض دنده های نرم ان اشاره کرد که رانندگی با I۲۰ را لذت بخش تر میکند .
این خودرو با دریافت ۴ ستاره ایمنی از بنیاد تست تصادفات اروپا را داراست. بدنه این خودرو در تست های تصادف عملکرد بسیار خوبی داشته است .
در مقایسه با نسل قبلی I۲۰ جدید با ظاهری زیباتر ارائه میشود که به عنوان یک خودروی نسبتا کوچک چشم گیر و قابل قبول است واقعا هاچ بک ها با هدف جذب جوانان ساخته میشوند و این موضوع در اسپرت تر شدن ظاهر I۲۰ نقش زیادی دارد بازار این کلاس خودرویی در سطح جهانی بسیار رقابتی و فشرده است .
از نمای پشت I۲۰ را میتوان نمونه ای کوچک شده از کراس اورهای توسان در نسخه جدید دانست این شباهت در چراغ های عقب مشهود است.زمانی که وارد کابین این خودرو میشوید میبینید که این خودرو علاوه برجذابیت خارجی از جذابیت داخلی هم برخودار است در کابین این خودرو وارداتی نسبتا لوکس کیفیتی که دیده میشود نشان عزم جدی هیوندای در افزایش محبوبیت این خودرو را دارد.
از نکات مثبت هیوندا I۲۰ که به محض نشستن پشت فرمان متوجه میشوید فضای کافی با توجه به کلاس بدنه است.

مصرف سوخت این خودرو ۵/۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر ارائه میشود.
I۲۰ را میتوان یکی از پر آپشن ترین هاچ بک های حاضر ایران نامید چرا که این خودرو از امکانات رفاهی و ایمنیبسیاری برخوردار است.

Call Now Button